Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
درباره ما

Shape 5 Live Search

شرکت فراورده های گوشتی سالم پخت در سال 1384به ثبت رسید و از سال 1385 عملیات اجرایی احداث فاز اول کارخانه فراورده های گوشتی را آغاز نمود و پس از 15 ماه در فاز نخست خود و در بخش انواع سوسیس، کالباس و برگر و کباب لقمه با ظرفیت اسمی 8500 تن در سال به بهره برداری رسید.

این مجتمع در زمینی به مساحت 10000 متر مربع، با رعایت کامل اصول و قواعد بهداشتی GMP، با احداث سالن های مجهز تولید و بسته بندی و سردخانه های متعدد و مجزای نگهداری کالاهای آماده و مواد اولیه و پیش سردکن ها و تونل انجماد و ماشین آلات پیشرفته تولیدی و بسته بندی و آزمایشگاه های متعدد مجهزی با زیر بنای 2700 متر مربع در فاز اول به بهره برداری رسیده و موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت ISO 9001 :2008 و ISO 9001 :2001 وگواهینامه سیستم مدریت بهداشتی غذاییHACCP از شرکت ICLنیوزلند گردیده است.

استفاده از مدرن ترین فن آوری، حضور کارشناسان و تکنسین های مجرب و مجموعه کاملی از نیروهای انسانی نخبه و کارآمد در واحد های مختلف اداری و تولید وبازرگانی و توزیع و غیره از بارزترین ویژگی های این شرکت می باشد.

فراورده های گوشتی سالم پخت مبنای وجودی خود را بر پایه تولید سالم و با کیفیت برای سلامت مصرف کننده بنا نهاده و مدیران آن بر این اعتقاد اهتمام دارند که مشتری مستحق دریافت بهترین کیفیت با پرداخت مناسبترین هزینه می باشد، و این سهم را با فروش بالا و با سودی کم طراحی نموده و تحقق رضایت مندی مشتریان را شالوده یک معامله پایدار می دانند.

نقشه